Julia Szafruga

Julia Szafruga

Psycholog, Wykładowca Akademicki

doświadczenia przemocy ● życiowy kryzys niska samoocena problemy emocjonalne ● stres ● problemy z koncentracją ● pomoc w oswajaniu lęków ● trudności w relacjach ● wypalenie zawodowe ● depresja ● obniżone samopoczucie

W kontakcie z Pacjentem, którego przyjmuję, najbardziej liczy się dla mnie empatia i szacunek. Każdy z nas ma swoją własną historię i zasoby, którymi dysponuje – będę wspierać Cię w ich odkrywaniu, bo one na pewno są w Tobie. Moje osobiste doświadczenia pokazały mi, że warto podjąć walkę o swoje zdrowie psychiczne. Z pewnością nie zawsze jest to prosta droga, ale z właściwym specjalistą po Twojej stronie jest o wiele łatwiej!

Na co możesz liczyć współpracując ze mną? Na bezmiar akceptacji, zaangażowania i gotowości do niesienia pomocy. Pomogę Ci odnaleźć drogę, która doprowadzi Cię do życia w zgodzie z własnymi wartościami. Nabierzesz odwagi do działania i rozeznasz, która życiowa decyzja jest dla Ciebie sprzyjająca, a która mogłaby mieć na Ciebie szkodliwy wpływ. Jako psycholog nigdy nie oceniam i podchodzę z otwartością do swoich pacjentów. Nie pouczam, a towarzyszę na drodze ku lepszemu!

przyjmuję osoby dorosłe i młodzież

umów wizytę telefonicznie 507 052 899

adres: Katowice ul. Andrzeja 29/8a

przyjmuje w środy i czwartki

więcej o mnie

Jestem absolwentką studiów magisterskich, na kierunku psychologia (specjalność: psychologia kliniczna człowieka dorosłego) na ocenę bardzo dobry z wyróżnieniem. Cały czas dokształcam się i rozwijam, aktualnie na studiach podyplomowych z Seksuologii oraz certyfikowanym kursie Mindfulness (który jest doskonałym narzędziem do redukcji stresu, lęku czy napięcia). Uzyskałam także certyfikat Trenera Umiejętności Społecznych i Życiowych. 

Doświadczenie zawodowe jako psycholog zdobywałam m.in. w Poradni Zdrowia Psychicznego w Katowicach, w Stowarzyszeniu Widzących Więcej czy też na spotkaniach poświęconych rozwojowi seksualności dzieci i młodzieży, skupiających się w dużej mierze na zagadnieniach masturbacji dziecięcej, psychoedukacji, przemocy czy wykorzystaniu seksualnym nieletnich. 

Pracuję pod stałym nadzorem superwizora konsultując swoją pracę gabinetową z pacjentami. Zapraszam na konsultacje stacjonarnie w Poradni Teraply.pl ul. Andrzeja 29/9a w Katowicach oraz online.