member

Krystian Zdynowski

Psycholog, Psychoterapeuta Gestalt w trakcie szkolenia, Arte-terapeuta

● trudności w relacjach ● wsparcie w chorobie somatycznej ● niepowodzenia w szkole rozwijanie kreatywności trening uważności ● stres zawodowy ● trudności w relacjach rówieśniczych u dziecka agresja stagnacja życiowa blokada przed podjęciem działań

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia w nurcie Gestalt, arte-terapeutą, trenerem Mindfullness. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, dorosłymi, w tym także osobami starszymi oraz osobami z niepełnosprawnością.

W pracy z pacjentami skupiam się na odnalezieniu i identyfikacji podsiadanych blokad – które często utrudniają codzienne życie i rozwój. Pomagam zrozumieć, jakie mechanizmy obronne stosujesz i jak mogą one wpływać na Twoją codzienność.

Wychodzę z założenia, że ciało, umysł i emocje to jedność. Aby prawidłowo funkcjonować, te elementy muszą ze sobą współgrać i wpływać na siebie na wzajem. Ponadto w swojej pracy zwracam uwagę na to, jak istotne jest bycie “tu i teraz”. Obecne doświadczenia wpływają na nasze życie i to, jak funkcjonujemy. Pomogę Ci zaakceptować samego siebie i rozwinąć odpowiedzialność za własne życie, wybory i działania.

Nie masz pomysłu jak ruszyć do przodu ze swoim życiem? Obawiasz się tego, co będzie w przyszłości? Pomogę Ci w odblokowaniu tego, co powstrzymuje Cię przed działaniem. Wspólnie rozwiniemy Twoją kreatywność i popracujemy nad nowymi technikami rozwiązywania problemów. Pokażę Ci, jak ważne są aktualnie towarzyszące Ci myśli, uczucia i doświadczenia oraz co możesz z nimi zrobić, aby osiągnąć szczęśliwe życie.

przyjmuję osoby dorosłe i dzieci od 7 roku życia

umów wizytę telefonicznie 507 052 899

adres: Katowice ul. Andrzeja 29/8a

przyjmuje w piątki

więcej o mnie

W swojej pracy kieruje się humanistycznym podejściem do pracy z pacjentem, opartym na holistycznym działaniu na jego własnych zasobach. Podchodzę do pacjentów z empatią i zrozumieniem, stawiając na pierwszym miejscu dialog. Bliskie są mi także techniki pracy z ciałem oraz mindfulness, stosując poszczególne metody adekwatnie do potrzeb i komfortu pacjenta.

Wiedzę zdobywałem na Uniwersytecie Śląskim, ASP i Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Akademii Humanitas, a także licznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Oprócz pracy w poradni, jestem psychologiem i mentorem w szkole demokratycznej w Gliwicach. Rozpocząłem także szkolenie w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

Jeśli powyżej nie znalazłeś tematu swojego problemu, to nie oznacza, że praca nad nim nie jest możliwa. Zapraszamy do wstępnej konsultacji, na której będziesz mógł/mogła opisać swoją sytuację. 

Regularnie uczestniczę w szkoleniach poszerzających zakres moich kompetencji. Swoją pracę poddaję stałej superwizji. Zapraszam na konsultacje stacjonarnie w Poradni Teraply.pl ul. Andrzeja 29/9a w Katowicach oraz online.