Oskar Rychel

Oskar Rychel

Psycholog

● zaburzenia emocjonalne ● sytuacje kryzysowe ● zaburzenia otępienne zaburzenia lękowe ● trauma ● przemoc ● toksyczne relacje ● schizofrenia ● nadmierny stres ● zaburzenia z kręgu psychoz ● diagnoza psychologiczna osobowości narzędziami psychometrycznymi

Jako psycholog na pierwszym miejscu w swojej pracy stawiam potrzeby moich pacjentów. Udzielam pomocy osobom, które doświadczają wszelkich trudności życiowych. Począwszy od kryzysów, które mogą pojawić się u każdego z nas, po zaawansowane zaburzenia psychiczne.
Moi pacjenci to między innymi osoby z objawami zaburzeń afektywnych, zaburzeń osobowości oraz zaburzeniami z kręgu psychoz. W pracy z pacjentem zwracam uwagę na to, że każdy człowiek jest inny i wymaga indywidualnie dostosowanego podejścia do objawów i problemów z nich wynikających.

W codziennej pracy korzystam z narzędzi i technik opartych na założeniach neuropsychologii, ponieważ wiele procesów mających przełożenie na nasze zachowania mają swój początek właśnie w mózgu. Z empatią i zrozumieniem podchodzę do problemów zgłaszanych przez moich pacjentów, dbając o to, aby każdy w moim gabinecie czuł się bezpiecznie i swobodnie. Wychodzę z założenia, że podstawą dobrej relacji terapeutycznej jest zaufanie.

przyjmuję osoby dorosłe

umów wizytę telefonicznie 507 052 899

adres: Katowice ul. Andrzeja 29/8a

przyjmuje w poniedziałki, środy i czwartki

więcej o mnie

Tytuł magistra psychologii zdobyłem na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywałem podczas pracy z osobami dorosłymi oraz osobami w podeszłym wieku, co pozwoliło mi obserwować zmiany zachodzące w życiu i rozwoju osobowości ujmując szeroką perspektywę psychologiczną.

Regularnie uczestniczę w szkoleniach poszerzających zakres moich kompetencji. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Zapraszam na konsultacje stacjonarnie w Poradni Teraply.pl ul. Andrzeja 29/9a w Katowicach oraz online.