Paulina Prusak

Paulina Prusak

Psycholog, Terapeutka TSR

trudności w relacjach ● życiowy kryzys konflikty rodzinne zaburzenia lękowe ● radzenie sobie ze stresem ● negatywne myślenie ● stany depresyjne ● niskie poczucie własnej wartości ● wypalenie zawodowe ● depresja ●

Jako psycholog moja praca skupia się na udzielaniu wsparcia osobom w kryzysie. Odwołuję się do mocnych stron, weryfikuję przekonania, co ma na celu powrót do równowagi emocjonalnej i poczucia kontroli nad własnym życiem.

Towarzyszę podczas podejmowania ważnych życiowych decyzji, wspieram w doskonaleniu samego siebie i poszerzaniu wiedzy o sobie.

Podczas pracy w gabinecie pomogę Ci rozeznać Twoje zasoby, odnaleźć przekonania i ocenić wspólnie z Tobą, czy wpływają one na Ciebie szkodliwie. pomagam weryfikować przekonania, co prowadzi do odzyskania równowagi emocjonalnej i poczucia kontroli nad własnym życiem. Towarzyszę klientom podczas podejmowania istotnych decyzji życiowych, wspierając ich w procesie samodoskonalenia i poszerzania samoświadomości.

Trudności, w jakich pomagam moim pacjentom są związane z codziennym funkcjonowaniem. Czerpię z technik terapii schematów dostosowując styl pracy pod predyspozycje pacjenta. Terapia schematów opiera się na identyfikowaniu i zmienianiu negatywnych przekonań i wzorców zachowań, zwanych schematami, które powstały w wyniku negatywnych doświadczeń życiowych.


Zapraszam na wizytę, podczas której w przyjaznej atmosferze oraz z pełnym zaangażowaniem będziemy razem pracować nad rozwiązaniem Twoich wyzwań życiowych. Razem możemy odkryć Twoje potencjały, znaleźć drogę do szczęścia oraz wsparcie w podejmowaniu istotnych decyzji. Wspólnie możemy stworzyć plan działania, który doprowadzi Cię do pełniejszego i bardziej satysfakcjonującego życia.

przyjmuję osoby dorosłe

umów wizytę telefonicznie 507 052 899

adres: Katowice ul. Andrzeja 29/8a

przyjmuje w poniedziałki, wtorki, środy i piątki

więcej o mnie

Jako psycholożka ukończyłam również studia z zakresu doradztwa filozoficznego i coachingu, dlatego podczas współpracy korzystam również z technik coachingowych. W najbliższym czasie rozpoczynam szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Psychologia to moja pasja, ale też odpowiedzialność, dlatego zawsze przestrzegam etyki zawodowej, kieruję się empatią i stale inwestuję w ciągły rozwój.

Pracuję pod stałym nadzorem superwizora konsultując swoją pracę gabinetową z pacjentami. Zapraszam na konsultacje stacjonarnie w Poradni Teraply.pl ul. Andrzeja 29/9a w Katowicach oraz online.